TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pomorskie: Zderzeniu busa z ciężarówką
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 11.03.2019 12:54:02

11 marca miało miejsce zderzeniu busa przewożącego niepełnosprawne dzieci z ciężarówką.

Cztery osoby, w tym 12-letni chłopiec, zostało rannych w wypadku, do jakiego doszło w poniedziałek, 11 marca,w godzinach rannych na drodze wojewódzkiej 241 między Kościerzyną a Zblewem (Pomorskie).

"40-latek kierujący ciężarówką Man wypełnioną drewnem chciał ominąć znajdujący się rowie pojazd. Nagle w wyniku tego manewru przyczepę ciężarówki zarzuciło na przeciwny pas ruchu i uderzyła ona w bus volkswagena przewożący niepełnosprawne dzieci" – powiedział PAP rzecznik prasowy policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

W wypadku ranni zostali 50-letni kierowca busa, 54-letni opiekun dzieci i dwoje jego podopiecznych: 12 letni chłopiec i 18-letnia dziewczynka.

Na miejsce zdarzenia wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, aby przewieźć poszkodowanych do Gdańska, ale ostatecznie trafili oni do pobliskiego szpitala w Kościerzynie.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Pomorskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.