TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pomysł na biznes - autobus na żądanie!
InfoBus.pl - Opublikowano: 10.02.2019 12:00:03
Autobus na żądanie - pomysł na biznes!

Daimler poinformował o nawiązaniu współpracy ze start-upem o nazwie "Rally", który organizuje w Ameryce Północnej ridingharing, czyli wspólne wyjazdy autobusami na konkretne wydarzenie. A może by tak w Polsce?

Daimler poinformował o nawiązaniu współpracy ze start-upem o nazwie "Rally", który organizuje w Ameryce Północnej ridingharing, czyli wspólne wyjazdy autobusami na konkretne wydarzenie. A może by tak w Polsce?

O skali przedsięwzięcia świadczy fakt, że Daimler Buses został strategicznym partnerem tego projektu i nie tylko w zakresie zakupu taboru, ale szerokiej współpracy w zakresie rozwoju aplikacji dla autobusowego rynku na żądanie. Teraz to Daimler Buses z Rally tworzą razem oprogramowania na potrzeby osób, które chcą wspólnie podróżować autobusami na koncerty, zawody sportowe czy imprezy. Jak podkreśla Daimler, Rally otwiera nowy rozdział w historii wspólnej mobilności w Ameryce Północnej.

Zdaniem Niemców, taka usługa ridesharingu może pomóc w pełniejszym wykorzystaniu zasobów lokalnych flot autobusowych.

Aktualnie z https://rally.co/ korzysta setki tysięcy Amerykanów, którzy mogą zarówno zgłaszać akces do gotowych grup, jak i tworzyć nowe wyjazdy. Jak informują twórcy aplikacji - następnie wysokiej klasy autokary zabierają ich do ponad 3000 miast w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Zaleta Rally polega na zapewnieniu pasażerom łatwej, wygodnej i bezpiecznej podróży. Na miarę XXI wieku…Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
apka
Daimler
USA
  • Agnieszka Pastuszak – 10.02.2019

    Pomysł już leciwy, wiele prób podjętych i pieniędzy zainwestowanych, bez sukcesu i w kraju i za granicą, ale może wreszcie nadszedł czas ... trzymam kciuki

  • Michał Prosper Kowalski – 10.02.2019

    Czym to się różni od wykonania telefonu np. do Mobilisu czy Raf Transu i wynajęcia autokaru?

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.