TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ponownie ruszył Dudabus. Czym pojedzie Trzaskowski?
InfoBus.pl - Opublikowano: 05.06.2020 18:00:03
Ponownie ruszył Dudabus. Czym pojedzie Trzaskowski?; fot. Twittter Andrzej Duda

5 czerwca prezydent Andrzej Duda wyruszył wyborczym autobusem na Śląsk.

Prezydent Andrzej Duda w piątek rano, 5 czerwca, wyruszył z Warszawy na pokładzie Dudabusa na Śląsk., gdzie m.in. spotka się z mieszkańcami Katowic.

Sztabowcy starającego się o reelekcję prezydenta nie zmienili podczas pandemii pojazdu i cały czas jest to Autosan Eurolider 9. Biorąc pod uwagę dotychczasową historię politycznych kampanii i używanych w niej autobusów, kontrkandydatom również polecamy również sanocką markę.

O wcześniejszych wyborczych autobusach pisaliśmy w InfoBusie TUTAJ.

Antywirusowe zasady

Wraz z wznowieniem kampanii wyborczej, Dudabus przez najbliższe trzy tygodnie będzie kontynuował intensywny objazd kraju, by spotykać się z elektoratem.

W piątek rano Andrzej Duda na pokładzie Dudabusa wyruszył w trasę na Śląsk. W podróży towarzyszą mu m.in. prezydencki rzecznik Błażej Spychalski, a także kilka osób z młodzieżówki PiS.

Ze względu na ograniczenia spowodowane epidemią koronawirusa, w autobusie, którym podróżuje prezydent, znajduje się tylko kilkanaście osób.

Zgodnie z postanowieniem marszałek Sejmu Elżbiety Witek, wybory prezydenckie w 2020 r. odbędą się 28 czerwca. Będą one miały charakter "mieszany" - wyborcy mogą zdecydować, czy chcą wziąć w nich udział bezpośrednio, czy drogą korespondencyjną. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
specbus
Autosan