TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poznań: Kolizja osobówki z autobusem
- Opublikowano: 10.04.2017 16:55:51

9 kwietnia przed południem na poznańskim rondzie Rataje samochód osobowy wjechał w autobus MPK. Nikomu nic się nie stało.

Jak informuje Głos Wielkoposlki - 9 kwietnia przed południem na poznańskim rondzie Rataje samochód osobowy wjechał w autobus MPK. Nikomu nic się nie stało.

W zdarzeniu uczestniczyło auto osobowe marki Toyota i autobus MPK linii nr 92.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 11.47. Po przybyciu na miejsce, kierowca toyoty podpisał oświadczenie o spowodowaniu wypadku - mówi dyżurny MPK Poznań.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Poznań
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.