TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poznań: Starostwo Powiatowe kupi autobus przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych
InfoBus.pl - Opublikowano: 28.11.2017 23:36:01

Starostwo Powiatowe w Poznaniu informuje o ogłoszonym przetargu na dostawę jednego fabrycznie nowego autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich

Starostwo Powiatowe w Poznaniu informuje o ogłoszonym przetargu na dostawę jednego fabrycznie nowego autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich

Dane zamawiającego:

Starostwo Powiatowe w Poznaniu

60-509 Poznań

ul. Jackowskiego 18

Tel. 618 410 500

Fax. 618 480 556

E-mail zp@powiat.poznan.pl

WWW www.bip.powiat.poznan.pl

Przedmiot zamówienia:

Dostawa jednego fabrycznie nowego autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich na potrzeby Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Synów Pułku w Owińskach, pl. Przemysława 9, w ramach realizacji projektu współfinansowanego przez PFRON.

Zamawiający wymaga by Wykonawca zaproponował pojazd: 1) o szerokości od 2.250 mm do 2.550 mm; 2) z następującymi okresami gwarancji: a) mechaniczną – od 24 miesięcy do 60 miesięcy, b) na powłokę lakierniczą – od 36 miesięcy do 60 miesięcy, c) na perforację nadwozia – od 60 miesięcy do 96 miesięcy; 3) z serwisową stacją obsługi pojazdów zlokalizowaną od SOSW w Owińskach w maksymalnej odległości w linii prostej do 100 km.

Zamawiający preferuje by Wykonawca zaproponował pojazd: 1) wyposażony w jednostkę napędową producenta posiadającego przedstawicielstwo w Polsce lub tego samego producenta jednostki napędowej, co całego pojazdu; 2) w którym zlokalizowano wlew zbiornika Ad-Blue po tej samej stronie pojazdu co wlew paliwa.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 5 grudzień 2017 r.   


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
tabor
przewóz osób niepełnosprawnych
ośrodek szkolno-wychowawczy
Starostwo Powiatowe
Poznań
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.