TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poznań: Starostwo Powiatowe kupi autobus przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych
InfoBus.pl - Opublikowano: 28.11.2017 23:36:01

Starostwo Powiatowe w Poznaniu informuje o ogłoszonym przetargu na dostawę jednego fabrycznie nowego autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich

Dane zamawiającego:

Starostwo Powiatowe w Poznaniu

60-509 Poznań

ul. Jackowskiego 18

Tel. 618 410 500

Fax. 618 480 556

E-mail zp@powiat.poznan.pl

WWW www.bip.powiat.poznan.pl

Przedmiot zamówienia:

Dostawa jednego fabrycznie nowego autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich na potrzeby Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Synów Pułku w Owińskach, pl. Przemysława 9, w ramach realizacji projektu współfinansowanego przez PFRON.

Zamawiający wymaga by Wykonawca zaproponował pojazd: 1) o szerokości od 2.250 mm do 2.550 mm; 2) z następującymi okresami gwarancji: a) mechaniczną – od 24 miesięcy do 60 miesięcy, b) na powłokę lakierniczą – od 36 miesięcy do 60 miesięcy, c) na perforację nadwozia – od 60 miesięcy do 96 miesięcy; 3) z serwisową stacją obsługi pojazdów zlokalizowaną od SOSW w Owińskach w maksymalnej odległości w linii prostej do 100 km.

Zamawiający preferuje by Wykonawca zaproponował pojazd: 1) wyposażony w jednostkę napędową producenta posiadającego przedstawicielstwo w Polsce lub tego samego producenta jednostki napędowej, co całego pojazdu; 2) w którym zlokalizowano wlew zbiornika Ad-Blue po tej samej stronie pojazdu co wlew paliwa.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 5 grudzień 2017 r.   


Sprawdź też:
ogłoszony
tabor
przewóz osób niepełnosprawnych
ośrodek szkolno-wychowawczy
Starostwo Powiatowe
Poznań

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.