TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poznań: Zderzenie autobusu miejskiego z osobówką
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 24.02.2020 11:01:03

23 lutego miało miejsce zderzenie autobusu miejskiego z osobówką; co najmniej kilka osób poszkodowanych.

Co najmniej kilka osób zostało poszkodowanych w wyniku zderzenia autobusu MPK i samochodu osobowego. Do wypadku doszło w niedzielę - 23 lutego - późnym popołudniem na ul. Głogowskiej w Poznaniu.

"Zdarzenie wymagało ingerencji straży pożarnej, ponieważ dwie osoby znajdujące się w samochodzie osobowym zostały uwięzione w pojeździe. Konieczna była ingerencja ciężkiego sprzętu hydraulicznego. Osoby poszkodowane są pod opieką pogotowia ratunkowego" – powiedział PAP PAP oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Poznaniu st. kpt. Michał Kucierski.

Według informacji lokalnych mediów, w wypadku poszkodowanych zostało łącznie osiem osób; trzech pasażerów samochodu osobowego i pięciu pasażerów autobusu. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Wielkopolskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.