TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Premier powołała Głównego Inspektora Transportu Drogowego
InfoBus.pl - Opublikowano: 07.04.2017 14:06:39

Premier Beata Szydło, na wniosek Ministra Infrastruktury i Budownictwa Andrzeja Adamczyka, z dniem 7 kwietnia 2017 r. powołała Alvina Gajadhura na stanowisko Głównego Inspektora Transportu Drogowego.

Premier Beata Szydło, na wniosek Ministra Infrastruktury i Budownictwa Andrzeja Adamczyka, z dniem 7 kwietnia 2017 r. powołała Alvina Gajadhura na stanowisko Głównego Inspektora Transportu Drogowego.

Powołanie nastąpiło na podstawie art. 53 ust. 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2016 r., poz. 1907 z późn. zm.). Powołanie wręczył Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa Jerzy Szmit, w obecności Dyrektora Generalnego Ministerstwa Małgorzaty Kuźmy i Szefa Gabinetu Politycznego Ministra Łukasza Smółki.

Alvin Gajadhur od dnia 6 stycznia 2016 r. pełnił obowiązki Głównego Inspektora Transportu Drogowego. W GITD pracuje od 2002 r. Ukończył pierwszą edycję szkolenia dla kandydatów na inspektorów transportu drogowego. Przez ponad 13 lat pełnił funkcję rzecznika prasowego Inspekcji Transportu Drogowego.

Jest doktorem nauk chemicznych, absolwentem technologii chemicznej na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej oraz zarządzania i marketingu na Wydziale Inżynierii Produkcji PW.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
GITD
personalia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.