TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Promocja Arrivy w Obornikach: Tydzień z BKM!
InfoBus.pl - Opublikowano: 28.07.2019 14:00:13
Promocja Arrivy w Obornikach: Tydzień z BKM!

Arriva - nowy operator w Obornikach - zapowiedziała bezpłatną komunikację w tym mieście do 4 sierpnia.

Arriva - nowy operator w Obornikach - zapowiedziała bezpłatną komunikację w tym mieście do 4 sierpnia.

Już w najbliższy poniedziałek - 29 lipca br. - na ulice gminy Oborniki wróci komunikacja. Wszystkie linie obsługiwane będą przez spółkę Arriva.

W związku z rozpoczęciem wielkopolskiego kontraktu firma przygotowała dla pasażerów wyjątkową promocję. Do 4 sierpnia br. mieszkańcy będą mogli korzystać z komunikacji bezpłatnie.

W trzymiesięcznym okresie przejściowym przewozy będą realizowane autobusami przeznaczonymi do ruchu regionalnego. Docelowo komunikację obsługiwać będzie komfortowy tabor niskopodłogowy.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
BKM
Oborniki
Arriva
  • Michał Paweł Łukasz – 28.07.2019

    czekam na fotki autobusów regionalnych na liniach oraz na info czym chcą jeździć później. Byle nie jakieś padaki z lat 90tych/ początku 2000. :)

  • Dominik Kazanecki – 06.08.2019

    Na zdjęciu Setra z Oddziału Tczewskiego

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.