TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Promocja dla Lublina w PolskimBusie
InfoBus.pl - Opublikowano: 12.10.2017 10:19:11
Promocja dla Lublina w PolskimBusie

Z Lublina do Wrocławia, Gdańska, Poznania, Łodzi i Elbląga. Podróże łączone PolskimBusem z promocją -30%

Z Lublina do Wrocławia, Gdańska, Poznania, Łodzi i Elbląga. Podróże łączone PolskimBusem z promocją -30%.

Teraz jest możliwość zaplanowania wyjazdu z Lublina do Wrocławia, Łodzi, Poznania, Elbląga i Gdańska - taniej, w ramach zaledwie jednego wyszukania i jednej transakcji.

Kupując bilety na podróże pomiędzy 11 a 31 października, każdy kto użyje specjalnego kodu promocyjnego: LBN, otrzyma cenę niższą o 30%. Specjalna oferta trwa od teraz do 22 października.

Dzięki nowej ofercie połączone zostają miasta, które do tej pory nie były ze sobą bezpośrednio skomunikowane w ramach siatki połączeń PolskiBus.com. Podróże łączone umożliwiają wybranie się w podróż z dogodną przesiadką w Warszawie bez konieczności zakupu kilku biletów.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
promocja
PolskiBus

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.