TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Promocja SZKOLA w SuperPKS
InfoBus.pl - Opublikowano: 06.09.2018 09:59:20
Promocja SZKOLA w SuperPKS

Tańsze bilety z kodem promocyjnym SZKOLA można kupować na www.superpks.pl do 20 września.

Tańsze bilety z kodem promocyjnym SZKOLA można kupować na www.superpks.pl do 20 września.

-"Dla naszych pasażerów przygotowaliśmy specjalną, jesienną promocję na podróże na wszystkich trasach dostępnych na platformie SuperPKS. Kupując bilet wystarczy wpisać kod: SZKOLA, aby obniżyć jego cenę o dodatkowe 10 zł – zachęca Aleksandra Markowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie Teroplan.

Bilety z kodem promocyjnym SZKOLA można kupować na www.superpks.pl do 20 września. Promocja obowiązuje na podróże do 30.09. Regulamin promocji znajduje się na stronie internetowej.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
SuperPKS
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.