TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Proszowice: ZDW zleci budowę zatok autobusowych i chodników przy drodze
InfoBus.pl - Opublikowano: 27.07.2019 20:35:16

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie Rejon Dróg Wojewódzkich w Jakubowicach informuje o ogłoszonym przetargu na budowę zatok autobusowych i chodników przy drodze

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie Rejon Dróg Wojewódzkich w Jakubowicach informuje o ogłoszonym przetargu na budowę zatok autobusowych i chodników przy drodze

Dane zamawiającego:

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie Rejon Dróg Wojewódzkich w Jakubowicach

32-100 Proszowice

Jakubowice 75

Tel. 123 863 830

Fax. 123 863 830

E-mail rdwj@zdw.krakow.pl

WWW www.zdw.krakow.pl

Przedmiot zamówienia:

Budowa zatok autobusowych i chodników przy drodze

Część nr 1 - w oparciu o Projekt Budowlany oraz Specyfikacje Techniczne:  wykonanie robót budowlanych obejmujących budowę zatoki autobusowej przy DW 775 w Przesławicach,  wykonanie robót budowlanych obejmujących budowę chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 775 w m. Waganowice,  zabezpieczenia ruchu drogowego i pieszego na czas robót (organizacja ruchu na czas robót: projekt, wykonanie utrzymanie i likwidacja), projekt ma być zaopiniowany przez Komendę Wojewódzką Policji oraz zatwierdzony przez ZDW Kraków (Wydział Inżynierii Ruchu)

Część nr 2 - w oparciu o Projekt Budowlany oraz Specyfikacje Techniczne:  wykonanie robót budowlanych obejmujących budowę zatoki autobusowej przy DW 775 w Przesławicach,  wykonanie robót budowlanych obejmujących budowę chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 775 w m. Waganowice,  zabezpieczenia ruchu drogowego i pieszego na czas robót (organizacja ruchu na czas robót: projekt, wykonanie utrzymanie i likwidacja), projekt ma być zaopiniowany przez Komendę Wojewódzką Policji oraz zatwierdzony przez ZDW Kraków (Wydział Inżynierii Ruchu)

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 31 lipiec 2019 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
budowa
zatoka autobusowa
chodnik
Zarząd Dróg Wojewódzkich
ZDW
Kraków
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.