TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PUK Hajnówka kupuje minibusa do przewozu niepełnosprawnych
INFOBUS.PL - Opublikowano: 07.08.2018 11:00:24
PUK Hajnówka kupuje minibusa do przewozu niepełnosprawnych

PUK w Hajnówce szuka firmy, która wyleasinguje spółce na 5 lat jeden minibus do przewozu osób niepełnosprawnych. Maksymalnie uproszczone postępowanie wskazuje, że PUK już rozeznał się w kwestii dostępności interesujących go pojazdów.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Hajnówce szuka firmy, która wyleasinguje spółce na 5 lat jeden minibus do przewozu osób niepełnosprawnych. Maksymalnie uproszczone postępowanie oraz wymóg szybkiej dostawy wskazuje, że PUK już rozeznał się w kwestii dostępności interesujących go pojazdów.

Spółka celuje w konstrukcje z nadwoziami o długości 5,5 - 6 m, szerokości min. 2 m i wysokości 2,7 – 2,9 m. Pojazd musi umożliwiać podróż przynajmniej 15 pasażerom, w tym nie mniej niż 10 na miejscach siedzących. Dostęp na pokład ma być zapewniony przed jedną parę dwuskrzydłowych drzwi.

Minibus musi być wyposażony w silniki diesla spełniający przynajmniej normę Euro 5. Co ważne musi być to jednostka, która jest pozbawiona układu SCR. Silnik ma zostać zblokowany z mechaniczną skrzynią biegów.

Dostawa ma zostać zrezlizowana w ciągu 30 dni od podpisania umowy. Od tego momentu zacznie się także okres pięcioletniego leasingu.

Strona formalna postępowania jest maksymalnie uproszczona. PUK nie ma żadnych wymogów w kwestii zdolności finansowej, a także co nie dziwi nie wymaga zabezpieczania oferty wadium. Chce natomiast, aby oferent oświadczył, że oferowany przez niego pojazd nie jest konstrukcją prototypową.

Termin składania ofert mija 23 sierpnia. Będą one oceniane przy pomocy trzech kryteriów. Cena ma 70% wagi. 20% zdobędzie ten, kto zaoferuje najszybszą dostawę. Pozostałe 10% punktów jest za objęcie minibusa min. trzyletnią gwarancją całopojazdową.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
tabor
PUK Hajnówka
niepełnosprawni
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.