TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rafael Sterling nowym dyrektorem generalny Grupy Irizar
InfoBus.pl - Opublikowano: 05.09.2019 15:00:39
Rafael Sterling nowym dyrektorem generalny Grupy Irizar

Jose Manuel Orcasitas ogłosił przejście na zasłużoną emeryturę.

Po ponad 26 latach poświęconych Irizarowi i spędzeniu ostatnich 10 lat na stanowisku dyrektora generalnego Grupy, Jose Manuel Orcasitas ogłosił przejście na zasłużoną emeryturę.

W tym czasie Irizar przeszedł głęboką transformację, stając się zdywersyfikowaną przemysłowo i geograficznie grupą biznesową, która działa w aż sześciu obszarach - w transporcie pasażerskim, elektromobilności, elektronice, silnikach elektrycznych i generatorach, łączności i energii.

Aktualnie Grupa składa się z 7 marek (Irizar, Irizar e -obility, Alconza, Datik, Hispacold, Masats i Jema), które prowadzą działalność produkcyjną w 13 zakładach produkcyjnych (w Hiszpanii, Maroku, Brazylii, Meksyku i Afryce Południowej). I co ważne posiadają własne centrum badawczo-rozwojowe.

Na jubileusz 130 lat swojej działalności, Irizar osiągnął imponujący łączny obrót w wysokości 750 mln euro (2018), co oznacza, że Grupa jest silna finansowo, zróżnicowana geograficznie i przemysłowo oraz stale się rozwija. W tej sytuacji można pomyśleć o emeryturze…

Rafael Sterling

Od 1 września to Rafael Sterling jest nowym dyrektorem generalnym, który będzie kierował projektem Irizar. Rafael urodził się 22 marca 1975 roku i jest żonaty, ma troje dzieci. Uzyskał tytuł magistra inżyniera telekomunikacji na Uniwersytecie Kraju Basków oraz Executive MBA w Deusto Business School. Przed powołaniem na stanowisko dyrektora naczelnego Rafael Sterling był dyrektorem do spraw międzynarodowych w Grupie Irizar.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
personalia
Irizar