TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rok Warszawskiego Transportu Publicznego [TRANSMISJA]
INFOBUS.PL - Opublikowano: 22.01.2019 19:00:02
fot. ZTM Warszawa

Jutro, 23 stycznia Zarząd Transport Miejskiego w Warszawie organizuje konferencję prasową, na której zostanie podsumowany ubiegły rok w stołecznej komunikacji. Będziemy ją dla Was transmitować.

Jutro, 23 stycznia Zarząd Transport Miejskiego w Warszawie organizuje konferencję prasową, na której zostanie podsumowany ubiegły rok w stołecznej komunikacji. Będziemy je transmitować.

W jego trakcie urzędnicy podsumują handlowo mijający rok w Warszawskim Transporcie Publicznym. Większe wpływy do budżetu, więcej biletów sprzedanych przez aplikacje mobilne, więcej wykonanych kontroli, ale też mniej gapowiczów – o tym mówią dane finansowe z 2018 r.

Szczegóły już jutro. Transmisje z tego wydarzenia będziecie mogli zobaczyć na naszej stronie na Facebook'u.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZTM Warszawa
pasażer
 • Sebbastian Pioro – 22.01.2019

  Ciekawe kiedy podpiszą kontrakt z Arriva na 18 metrowce.... Jakoś ostatnio o tym przetargu zrobiło się bardzo cicho, pomimo tego, że sąd stanął po stronie Arriva...

 • Mikołaj Michalski – 23.01.2019

  Dobrze, a o której godzinie będzie transmisja?

 • TransInfo.pl – 23.01.2019

  planowo o 12.00

 • Mikołaj Michalski – 23.01.2019

  Na forum WAWKOM pojawiła się przed chwilą informacja o podpisaniu umowy między ZTM i Arrivą. Możliwe że zmieni się marka autobusów w tym kontrakcie, więc bardzo proszę o to zapytać.

 • Mikołaj Michalski – 23.01.2019

  No i niestety przerwano transmisję, kiedy miały być pytania.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.