TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rosja: Wypadek autobusu
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 20.08.2019 16:50:49

Rosja/ Wypadek autokaru pod Noworosyjskiem; 3 osoby zabite, 44 ranne

Trzy osoby zginęły, a 44 zostały ranne, w tym 5 ciężko, w wypadku, do którego doszło 14 sierpnia wieczorem na drodze prowadzącej z Noworosyjska nad Cieśninę Kerczeńską, na południu Rosji.

Wskutek zderzenia autobusu turystycznego z volkswagenem tuareg oba pojazdy stoczyły się z 30-metrowego zbocza.

Ofiary śmiertelne to kobieta i dwoje dzieci, które znajdowały się w samochodzie osobowym. W autokarze jechały 42 osoby.

"Mamy trzy ofiary śmiertelne, w tym dwoje dzieci. Pięć osób jest w stanie ciężkim. Obecnie dwie ranne osoby przewożone są do specjalistycznych szpitali; dziecko w skrajnie ciężkim stanie po stabilizacji ma być przewiezione do regionalnego szpitala dziecięcego" - powiedziała w czwartek wiceminister zdrowia Kraju Krasnodarskiego Irina Wiazowskaja w telewizji Rossija-24. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Rosja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.