TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rosja: Wypadek autobusu w Baszkirii
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 15.07.2019 10:31:03

Rosja: Co najmniej sześć osób zginęło w wypadku autobusu w Baszkirii.

Co najmniej sześć osób zginęło, a 23 zostały ranne i poszkodowane w wypadku autobusu w republice Baszkirii w europejskiej części Rosji, na Przeduralu. Do wypadku doszło w niedzielę, kierowca stracił panowanie nad pojazdem z powodu silnej ulewy.

Do szpitala trafiło po wypadku co najmniej siedem osób. Sześciu osobom udzielono pomocy lekarskiej na miejscu. Wśród poszkodowanych jest dwójka dzieci, które zostały przewiezione do szpitala.

Ogółem w pojeździe znajdowało się 39 pasażerów. Autobus wykonywał kurs z Biełoriecka do Ufy. Kierowca powiedział, że z powodu silnej ulewy stracił panowanie nad pojazdem. (PAP)

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Rosja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.