TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rosja/: Wypadek autobusu z górnikami
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 08.02.2019 12:38:06

Wypadek autobusu z górnikami w Rosji. Sześć ofiar śmiertelnych.

Sześciu ludzi zginęło, a 16 odniosło obrażenia, gdy autobus wiozący pracowników odkrywkowej kopalni węgla w obwodzie kemerowskim na Syberii wpadł do głębokiego na 8-10 metrów dołu powstałego po wydobyciu tego surowca - informuje w piątek - 8 lutego - agencja TASS.

Do wypadku doszło w odległości ok. 100 km od Mieżdurieczenska w Kuźnieckim Zagłębiu Węglowym. W autobusie znajdowały się 22 osoby - 21 pasażerów i kierowca. Oznacza to, że nikt nie wyszedł bez szwanku.

Wszczęto śledztwo. Według wstępnych ustaleń, kierowca stracił panowanie nad pojazdem. (PAP)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Rosja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.