TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rosja: Wypadek autokaru
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 04.02.2019 10:18:36

Co najmniej siedem osób zginęło w wypadku rosyjakiego autokaru.

Co najmniej siedem osób, w tym czworo dzieci, zginęło w niedzielę - 3 lutego - w wypadku autokaru w obwodzie kałuskim na południe od Moskwy - poinformowały rosyjskie władze. 30 osób zostało rannych i jest hospitalizowanych.

Policja w obwodzie kałuskim poinformowała, że autokar, którym podróżowało 48 osób, rozbił się na lokalnej drodze, około 190 kilometrów na południe od Moskwy.

Przyczyna wypadku nie jest na razie znana.

Służby ratunkowe udostępniły nagranie, na którym widać autobus leżący na poboczu pokrytej śniegiem drogi.

Według władz, cytowanych przez agencję Interfax, autokar przewoził klub tańca dziecięcego na turniej w mieście Kaługa. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Rosja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.