TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rosja: Zderzenia pociągu z autobusem
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 06.10.2017 10:48:39

16 osób zginęło w piątek w obwodzie włodzimierskim na zachodzie Rosji w wyniku zderzenia na przejeździe kolejowym pociągu z autobusem

16 osób zginęło w piątek w obwodzie włodzimierskim na zachodzie Rosji w wyniku zderzenia na przejeździe kolejowym pociągu z autobusem - poinformowała agencja TASS, powołując się na miejscowe władze.

"W tym momencie wiadomo, że zginęło 16 osób, a 34 przeżyły. Dwoje dzieci jest reanimowanych, około 12 osób odwieziono do szpitala" - powiedział szef administracji miasta Pokrow Wiaczesław Arakiełow.

Jak podaje agencja TASS, ze wstępnych ustaleń miejscowych służb wynika, że kierowca autobusu nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Rosja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.