TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rosja: Zderzenia pociągu z autobusem
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 06.10.2017 10:48:39

16 osób zginęło w piątek w obwodzie włodzimierskim na zachodzie Rosji w wyniku zderzenia na przejeździe kolejowym pociągu z autobusem - poinformowała agencja TASS, powołując się na miejscowe władze.

"W tym momencie wiadomo, że zginęło 16 osób, a 34 przeżyły. Dwoje dzieci jest reanimowanych, około 12 osób odwieziono do szpitala" - powiedział szef administracji miasta Pokrow Wiaczesław Arakiełow.

Jak podaje agencja TASS, ze wstępnych ustaleń miejscowych służb wynika, że kierowca autobusu nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej.(PAP)Sprawdź też:
wypadek
Rosja

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.