TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rosja: Zderzenie minibusa z ciężarówką
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 04.04.2019 09:34:18

Rosja: Sześć osób zginęło w zderzeniu busa z ciężarówką

Sześć osób zginęło, a dwie zostały ciężko ranne w czwartek rano w wyniku zderzenia pasażerskiego busa z ciężarówką w obwodzie moskiewskim - podaje TASS.

Ofiary śmiertelne, to kierowca i pasażerowie busa.

Do zdarzenia doszło 4 kwietnia - ok. 5 rano czasu moskiewskiego (4 w Polsce) - na drodze Don, łączącej południe Rosji z Moskwą. Bus jechał z Tuły do stolicy Rosji. Po zderzeniu z ciężarówką pojazd zapalił się.

Cytowane przez TASS źródło w organach ścigania przekazało, że według wstępnych ustaleń kierowca busa mógł zasnąć za kierownicą. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Rosja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.