TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rosja: Zderzeniu ciężarówki z marszrutką
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 12.10.2018 09:22:32

13 osób zginęło w Czuwaszji w zderzeniu ciężarówki z minibusem

13 osób poniosło śmierć w czwartek wieczorem w obwodzie czeboksarskim w Czuwaszji w europejskiej części Rosji w wyniku zderzenia czołowego ciężarówki MAZ z minibusem.

W szpitalu przebywa siedem osób, cztery z nich są w stanie ciężkim - podały źródła medyczne. Ambulatoryjnej pomocy udzielono jednemu z pasażerów mikrobusu i kierowcy ciężarówki.

Wszystkie ofiary śmiertelne to pasażerowie minibusu, w którym znajdowało się łącznie 21 osób.

Według pierwszych ustaleń kierowca ciężarówki chcąc wyprzedzić inny pojazd, w niedozwolonym miejscu wjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka minibusem.

Do wypadku doszło na 647. kilometrze trasy M7 "Wołga". Prywatny minibus marki fiat, mający licencję na przewóz osób, wiózł ludzi z 50-tysięcznego miasta Kanasz w Czuwaszji do pracy w Moskwie. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Rosja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.