TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rowery za 1 zł w Przewozach Regionalnych
InfoRail.pl - Opublikowano: 21.06.2018 12:56:33
Rowery za 1 zł w Przewozach Regionalnych (foto: PR)

21 czerwca rusza specjalna oferta "Małopolska na rowery", dzięki której można będzie przewieźć rower pociągami Przewozów Regionalnych za 1 zł. Ale tylko na trasie Kraków – Wadowice i tylko w weekendy.

21 czerwca rusza specjalna oferta "Małopolska na rowery", dzięki której można będzie przewieźć rower pociągami Przewozów Regionalnych za 1 zł. Ale tylko na trasie Kraków – Wadowice i tylko w weekendy.

Przewoźnik chce w ten sposób zachęcić mieszkańców Małopolski do aktywnego spędzania czasu i dlatego oferuje w okresie wakacyjnym przewóz rowerów za symboliczną złotówkę.

Promocja obowiązywać będzie w soboty, niedziele i święta w okresie od 21 czerwca do 26 sierpnia z wyjątkiem 18 sierpnia. Oferta dotyczy wybranych pociągów na trasie Kraków – Oświęcim. Zryczałtowana opłata za przewóz jednośladu wynosić będzie 1 zł niezależnie od długości trasy.

Pociągi, w których obowiązuje promocja to:

• Kraków Główny (odj. 9:11) – Oświęcim (przyj. 10:58)

• Oświęcim (odj. 11:05) – Kraków Główny (przyj. 12:51)

• Kraków Główny (odj. 13:12) – Oświęcim (przyj. 14:58)

• Oświęcim (odj. 17:16) – Kraków Główny (przyj. 19:24)

Promocyjne bilety nabyć można w kasach biletowych lub na platformie MKA z wyprzedzeniem do 30 dni, a także w dniu wyjazdu w aplikacji iMKA lub u obsługi pociągu. Szczegóły promocji na stronie www.mka.malopolska.pl .Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
bilet
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.