TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ruda Śląska: Autobus uderzył w bariery
RUDASLASKA.COM.P - Opublikowano: 04.10.2017 13:58:02 1 komentarz

4 października nad ranem kierowca autobusu linii 121 wpadł w poślizg na DTŚ i uderzył w barierki na granicy Rudy Śląskiej i Świętochłowic.

Jak informuje portal rudaslaska.com.pl - 4 października nad ranem kierowca autobusu linii 121 wpadł w poślizg na DTŚ i uderzył w barierki na granicy Rudy Śląskiej i Świętochłowic.

Do wypadku doszło nad ranem na pograniczu Rudy Śląskiej i Świętochłowic, na wysokości stacji paliw Orlen. Autobus linii 121 jechał w kierunku Katowic. Około godz. 5:00 kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki oddzielające przeciwległe jezdnie.

Kierowca najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków, przebił barierki i wbił się na drugą stronę jezdni. Autobus "skosił" też latarnie i stanął w poprzek, blokując przejazd praktycznie w obie strony - mówi sierż. szt. Marcin Michalik, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach.

Kierowca autobusu z drobnymi obrażeniami został zabrany do szpitala. Nie przewoził pasażerów.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Ruda Śląska
  • BUSOMAT PL – 04.10.2017

    Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało. Na drodze trzeba byc zawsze bardzo uważnym.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.