TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rusza pierwsza promocja FlixBusa Polska
- Opublikowano: 06.03.2018 12:30:22
Rusza pierwsza promocja FlixBusa w Polsce

6 marca wystartowała pierwsza promocja cenowa przygotowana przez FlixBus Polska. Bilety można kupić w atrakcyjnych cenach

6 marca wystartowała pierwsza promocja cenowa przygotowana przez FlixBus  Polska. Bilety można kupić teraz w atrakcyjnych cenach

Ich ceny zaczynają się już od 99 groszy na trasach krajowych i 4,99 zł na trasach międzynarodowych. Promocja obejmuje wszystkie połączenia między 12.03.2018 a 26.03.2018. Bilety dostępne są na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej FlixBus oraz w punktach sprzedaży.

Przypomnijmy, że od 27 lutego bilety na połączenia, które dotąd dostępne były na stronie PolskiegoBusa, można zarezerwować na stronie FlixBus.pl. Zapewnia to polskim pasażerom dostęp do rozległej, europejskiej siatki połączeń FlixBusa oraz daje możliwość korzystania z wielu udogodnień, usprawniających podróż, takich jak:

  • odprawa dzięki biletom w postaci QR kodu, skanowanego przez kierowcę,

  • aplikacja mobilna, z dotychczasową siatką PolskiegoBusa i narzędziem "Twój przystanek", ułatwiającym zlokalizowanie przystanku autobusowego oraz dotarcie do niego dzięki funkcji nawigacji,

  • powiadomienia push / SMS wysyłane w przypadku opóźnienia autobusu powyżej 15 minut, z informacją o ewentualnych dalszych przesiadkach.

Uwaga - bilety zakupione wcześniej na stronie PolskiegoBusa zachowują ważność.

Do wejścia letniego rozkładu FlixBusa, podczas odprawy obowiązuje lista papierowa oraz bilety w postaci QR kodu – na telefonie lub wydrukowanym bilecie. Pierwszeństwo wejścia na pokład mają pasażerowie z wykupioną rezerwacją miejsca na PolskimBusie, aby odprawa przebiegała możliwie najsprawniej – zarówno dla kierowców, jak i pasażerów.

Niestety, są też minusy, Opcja rezerwacji miejsc we FlixBusie na ten moment nie jest dostępna. Przewoźnik testuje ją na 12 liniach w Europie i ma być wprowadzona jeszcze w tym roku również w Polsce.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
FlixBus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.