TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rybnik: Śmierć mechanika pod autobusem
POLSATNEWS.PL - Opublikowano: 02.10.2018 14:12:13

38-latek zginął przygnieciony przez autobus, który naprawiał

10 września - w Rybniku - zginął 38-latek przygnieciony przez autobus, który naprawiał.

Jak informuje polsatnews.pl - z ustaleń policji wynika, że dwaj mężczyźni naprawiali autobus na prywatnym parkingu przy ul. Budowlanych w Rybniku (Śląskie). Pojazd znajdował się na podwyższeniu, a 38-latek położył się pod nim i pracował przy tylnym kole. W pewnym momencie autobus stoczył się przygniatając mężczyznę. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować.

O wypadku, do którego doszło w poniedziałek, natychmiast powiadomione zostały służby ratunkowe. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna.

Przy pomocy specjalistycznego sprzętu udało się wyciągnąć 38-latka. Mimo udzielonej pomocy, lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Przyczyny tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury. Zostanie też przeprowadzona sekcja zwłok zmarłego.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Śląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.