TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rzeszów: ZGPKS kupi 15 autobusów
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.06.2018 20:01:42

Związek Gmin "Podkarpacka Komunikacja Samochodowa" w Rzeszowie informuje o ogłoszonym przetargu na dostawę 15 szt. autobusów w ramach projektu "Rozwój gospodarki niskoemisyjnej oraz poprawa mobilności mieszkańców poprzez usprawnienie zrównoważonego transportu publicznego na terenie ROF"

Związek Gmin "Podkarpacka Komunikacja Samochodowa" w Rzeszowie informuje o ogłoszonym przetargu na dostawę 15 szt. autobusów w ramach projektu "Rozwój gospodarki niskoemisyjnej oraz poprawa mobilności mieszkańców poprzez usprawnienie zrównoważonego transportu publicznego na terenie ROF"

Dane zamawiającego:

Związek Gmin "Podkarpacka Komunikacja Samochodowa" w Rzeszowie

35-959 Rzeszów

Wyzwolenia 6

Tel. +48 178603203

Fax. +48 178603205

E-mail zamowienia@zgpks.rzeszow.pl

WWW zgpks.rzeszow.pl/

Przedmiot zamówienia:

Dostawa 15 szt. autobusów dla Związku Gmin "Podkarpacka Komunikacja Samochodowa" w ramach projektu "Rozwój gospodarki niskoemisyjnej oraz poprawa mobilności mieszkańców poprzez usprawnienie zrównoważonego transportu publicznego na terenie ROF"

Wymagania ogólne autobusów 11,5 – 12,5 m

Przedmiotowe autobusy muszą być pojazdami tej samej marki, wyprodukowane przez tego samego producenta, muszą być fabrycznie nowe i wyprodukowane nie wcześniej niż w 2018 roku, wolne od wad fizycznych oraz prawnych. Za fabrycznie nowy uznaje się autobus nieużywany, o przebiegu nie większym niż 3500 km, nie rejestrowany wcześniej, nie używany do jazd testowych, prezentacyjnych lub badań. Zamawiający wymaga, aby oferowane autobusy nie były prototypami. Wszystkie autobusy muszą posiadać tę samą stylizację i kolorystykę.

Zaoferowane pojazdy:

- muszą być przystosowane do warunków środowiska, w jakich będą eksploatowane, wytrzymywać oddziaływanie warunków klimatycznych, zanieczyszczeń powietrza i zapylenia,

- muszą być odporne na działanie środków używanych do zimowego utrzymania dróg, a także na działanie środków czyszcząco-myjących,

- muszą posiadać powłokę lakierniczą umożliwiającą codzienne mechaniczne mycie.

Wszystkie autobusy dostarczone Zamawiającemu stanowiące przedmiot zamówienia mają spełniać wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 2 lipiec 2018 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
tabor
Związek Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa”
ZGPKS
Rzeszów
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.