TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

S8: Cysterna uderzyła w wojskowy autokar
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 09.10.2017 15:13:35

9 października, na drodze ekspresowej S8 w powiecie tomaszowskim w stronę Warszawy, cysterna przewożąca olej spożywczy najechała na tył autokaru

9 października, na drodze ekspresowej S8 w powiecie tomaszowskim w stronę Warszawy, cysterna przewożąca olej spożywczy najechała na tył autokaru z żołnierzami, który stał na pasie awaryjnym. 6 osób odniosło obrażenia.

Wcześniej, przed autobusem, na poboczu zatrzymał się jadący przed nim wojskowy honker.

Prowadzący go 31-latek mówił, że doszło do awarii -informuje Katarzyna Dutkiewicz-Pawlikowska, rzeczniczka prasowa tomaszowskiej komendy.Obecnie trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku. Rannych zostało w nim siedem osób - kierowca cysterny, 45-letni obywatel Rumuni, pięciu pasażerów autobusu i kierowca honkera.

Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Stan trzech osób określany jest jako poważny.(PAP)

 
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
wojsko
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.