TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Sanepid poszukuje pasażerów linii Warszawa-Zakopane. Z 19 marca!
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 26.03.2020 10:00:24
Sanepid poszukuje pasażerów linii Warszaw-Zakopane. Z 19 marca!

Przekazujemy ważną informację Sanepidu, ale warto zwrócić uwagę na daty. Chodzi o podróż, która miała miejsce tydzień temu. Wczoraj ten komunikat opublikowała Polska Agencja Prasowa.

Przekazujemy ważną informację Sanepidu, ale warto zwrócić uwagę na daty. Chodzi o podróż, która miała miejsce tydzień temu. Wczoraj, 25 marca ten komunikat opublikowała Polska Agencja Prasowa.

Warszawa - Zakopane

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie prosi pasażerów, którzy 19 marca podróżowali autobusem platformy FlixBus relacji Warszawa - Zakopane o niezwłoczny kontakt.

U jednej z podróżujących osób stwierdzono COVID 19.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie wyjaśnił, że chodzi o autobus FlixBus relacji Warszawa – Zakopane (przez Radom, Kielce, Kraków), nr kursu P6, który wyjechał z Warszawy 19 marca o godz. 23:45.

Wszyscy pasażerowie tego kursu proszeni są "o niezwłoczny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną zgodnie z właściwością regionu zamieszkania".

FlixBus współpracuje

-"FlixBus na bieżąco współpracuje z odpowiednimi służbami i stosuje się do ich wytycznych. Na prośbę Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie, w dniu 23 marca 2020 przekazaliśmy listę pasażerów naszego kursu z 19 marca 2020 roku, relacji Warszawa-Zakopane i obecnie współdziałamy w kierunku namierzenia pasażerów kursu, z którymi nie udało się nawiązać kontaktu – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
linie
FlixBus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.