TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Serbia: Polskie autokary zaatakowane na granicy
TVN24 - Opublikowano: 13.07.2017 14:53:14

10 lipca, na granicy serbsko-węgierskiej miał miejsce nieprzyjemny incydent. Wracające z Grecji polskie autokary zostały zaatakowane przez grupę Serbów.

10 lipca, na granicy serbsko-węgierskiej miał miejsce nieprzyjemny incydent. Wracające z Grecji polskie autokary zostały zaatakowane przez grupę Serbów.

Jak podaje TVN24, na granicy serbsko-węgierskiej miał miejsce nieprzyjemny incydent. Wracające z Grecji polskie autokary zostały zaatakowane przez grupę Serbów. Nie spodobało im się, że Polacy przejeżdżają bez kolejki pasem dla obywateli Unii Europejskiej.

Sfrustrowany kierowca serbskiego autobusu miał wysiąść z pojazdu i zablokować drogę polskiemu kierowcy autokaru, później dołączyli do niego inni Serbowie. Polski autokar został zaatakowany, napastnicy walili pięściami w szybę i przód pojazdu.

Jak podkreślił kierowca, policja węgierska nie zareagowała na incydent, choć funkcjonariusze znajdowali się w pobliżu.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Serbia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.