TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Serbia: Polskie autokary zaatakowane na granicy
TVN24 - Opublikowano: 13.07.2017 14:53:14

10 lipca, na granicy serbsko-węgierskiej miał miejsce nieprzyjemny incydent. Wracające z Grecji polskie autokary zostały zaatakowane przez grupę Serbów.

10 lipca, na granicy serbsko-węgierskiej miał miejsce nieprzyjemny incydent. Wracające z Grecji polskie autokary zostały zaatakowane przez grupę Serbów.

Jak podaje TVN24, na granicy serbsko-węgierskiej miał miejsce nieprzyjemny incydent. Wracające z Grecji polskie autokary zostały zaatakowane przez grupę Serbów. Nie spodobało im się, że Polacy przejeżdżają bez kolejki pasem dla obywateli Unii Europejskiej.

Sfrustrowany kierowca serbskiego autobusu miał wysiąść z pojazdu i zablokować drogę polskiemu kierowcy autokaru, później dołączyli do niego inni Serbowie. Polski autokar został zaatakowany, napastnicy walili pięściami w szybę i przód pojazdu.

Jak podkreślił kierowca, policja węgierska nie zareagowała na incydent, choć funkcjonariusze znajdowali się w pobliżu.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
Serbia

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.