TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Siedlce: MPK kupi 5 autobusów klasy midi
InfoBus.pl - Opublikowano: 20.05.2019 03:33:16

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach Sp. z o.o. informuje o ogłoszonym przetargu na wyprodukowanie i dostawę 5 sztuk fabrycznie nowych autobusów miejskich niskopodłogowych klasy midi

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach Sp. z o.o. informuje o ogłoszonym przetargu na wyprodukowanie i dostawę 5 sztuk fabrycznie nowych autobusów miejskich niskopodłogowych klasy midi

Dane zamawiającego:

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach Sp. z o.o.

08-102 Siedlce

Starzyńskiego 20

Tel. +48 256328436

Fax. +48 256326295

E-mail sekretariat@mpk.siedlce.pl

WWW www.mpk.siedlce.pl

Przedmiot zamówienia:

Wyprodukowanie i dostawa 5 sztuk fabrycznie nowych autobusów miejskich niskopodłogowych klasy midi, przystosowanych do zasilania olejem napędowym, spełniających normę czystości spalin EURO VI, wyposażonych w dodatkowe elementy podnoszące użyteczność transportu publicznego oraz bezpieczeństwo ruchu drogowego, wraz z udzieleniem autoryzacji i przekazaniem wyposażenia dodatkowego niezbędnego i koniecznego do samodzielnego wykonywania obsług i napraw technicznych.

Wszystkie autobusy muszą być identyczne pod względem parametrów technicznych i kompletacji, posiadać tę samą kolorystykę i wyposażenie. Powinny być wyprodukowane przez tego samego producenta, z takich samych podzespołów danego rodzaju, które we wszystkich pojazdach będą identyczne.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 27 maj 2019 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
tabor
midi
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne
MPK Siedlce
Siedlce
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.