TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Sindbad na autobusowych zakupach: 9 autokarów
InfoBus.pl - Opublikowano: 22.04.2019 09:00:46
Sindbad na autobusowych zakupach: 9 autokarów

Znamy plany inwestycyjne Sindbada na 2019 rok. To 9 autokarów marki Setra. Tym samym średni wiek floty opolskiej platformy nie przekroczy trzech lat.

Znamy plany inwestycyjne Sindbada na 2019 rok. To 9 autokarów marki Setra. Tym samym średni wiek floty opolskiej platformy nie przekroczy trzech lat.

-"Nasz plan inwestycyjny obejmuje zawsze zakup nowych autokarów – podkreśla Bogdan Kurys, wiceprezes Sindbada. -Podnoszenie komfortu podróży dla naszych pasażerów to jeden z najważniejszych elementów usług świadczonych przez firmę Sindbad. Sukcesywnie unowocześniamy nasz tabor, wycofując przy tym z użytku starsze modele. Jest to zwieńczenie naszej filozofii, która zakłada, że średni wiek pojazdów w naszej flocie nie powinien przekraczać trzech lat."

Zakupy 2019

Na ten rok Platforma Sindbad zamówiła dziewięć autokarów marki Setra, które z fabryki w Neu-Ulm przyjadą do Opola w czerwcu. Wszystkie pojazdy należą do serii TopClass i ComfortClass 500, a wybrane modele to:

  • 2 sztuki 515 HD,

  • 3 sztuki 517 HD,

  • 1 sztuka 517 HDH

  • i 3 sztuki 531DT, czyli najnowsze "piętro" Setry, którego pierwszy egzemplarz Sindbad odebrał już w zeszłym roku - jako pierwszy w Polsce.

Autokary będą oczywiście wyposażone we wszelkiego rodzaju najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, takie jak asystent utrzymania pasa ruchu (SPA), system reagowania na przeszkody (ABA4), elektroniczny program stabilizacji (ESP), tempomat odległości (ART) czy elektroniczny układ hamulcowy (EBS).

Co oczywiste, wszystkie autokary będą spełniały normy Euro 6.

Nowa stylistyka

-"Wnętrze autokarów przejdzie metamorfozę i zostanie dostosowane do naszych nowych barw – siedzenia przybiorą kolor szaro-niebieski, a zasłonki odcień błękitu zdobiącego nazwę naszej firmy w logo. Przed oddaniem do użytku dla naszych pasażerów zostaną wyposażone w Wi-Fi, gniazdka 230V wraz z portami USB, ledowe tablice kierunkowe, urządzenia GPS oraz otrzymają jednolite oznakowanie według obowiązujących standardów – podsumowuje najnowsze zakupy Bogdan Kurys.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tabor
autokar
Sindbad
Setra
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !