TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Sindbad się nie poddaje. Sytuacja jest dynamiczna
InfoBus.pl - Opublikowano: 15.03.2020 23:30:01
Sindbad się nie poddaje. Sytuacja jest dynamiczna

W związku z decyzją władz Niemiec, o zamknięciu granic z Austrią, Szwajcarią i Francją, z dniem 16 marca Sindbad czasowo zawiesza realizację linii do i z Austrii, Szwajcarii i Francji Południowej.

W związku z decyzją władz Niemiec, o zamknięciu granic z Austrią, Szwajcarią i Francją, z dniem 16 marca Sindbad czasowo zawiesza realizację linii do i z Austrii, Szwajcarii i Francji Południowej.

Jak informuje opolska platforma, linia do/z Paryża będzie realizowana trasą przez Belgię.

-"Przepraszamy za utrudnienia. Decyzje administracyjne, które wydawane są przez poszczególne kraje wymuszają na nas dostosowanie się do obowiązujących przepisów – informuje na swoje stronie zarząd Sindbad.

Korki na granicach

Dodatkowo sytuacja na granicach jest na tyle dynamiczna, że nie do końca można racjonalnie zaplanować sieć połączeń.

-"Z uwagi na dramatyczną sytuację na przejściach granicznych, od dnia 15 marca wyjazdy do Polski realizować będziemy prawdopodobnie jedynie do miast Poznań i Wrocław. Zamknięcie granic spowodowało gigantyczne kolejki i wydłużenie czasu odpraw od godziny do być może nawet kilkunastu godzin. Wyjazd z Polski planujemy na tą chwilę zgodnie z rozkładem jazdy, jednak sytuacja jest na tyle dynamiczna, iż nie wykluczamy zmian również na relacji z Polski za granicę. Prosimy na bieżąco śledzić przekazywane przez nas komunikaty – podkreśla zarząd Sindbada.

Sześć kierunków zostało

Jak informowaliśmy wcześniej Sindbad zawiesił linie do Hiszpanii, Czech, Włoch, Szwecji, Danii i Norwegii.

Obecnie firma realizuje połączenia jedynie na kierunkach: Francja, Wielka Brytania, Niemcy,  Belgia, Holandia i Luksemburg. Te linie realizowane są zgodnie z rozkładami jazdy.

Przewoźnik przypomina, że od niedzieli (15 marca) każda osoba powracająca do kraju, po przekroczeniu granicy zostanie zarejestrowana, a także przebadana i skierowana na obowiązkową 14-dniową kwarantannę domową.

Ponadto w związku z obecną sytuacją, w naszych autokarach nie ma możliwości przewozu żadnych zwierząt.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
linie
autokar
Sindbad
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.