TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Sindbad zmienia niemiecki rozkład, ale cały czas jeździ!
InfoBus.pl - Opublikowano: 18.03.2020 11:00:23
Sindbad zmieni niemiecki rozkład, ale jeździ

Największa polska platforma przewozów autokarami cały czas na wirusowym froncie. 18 marca zmienił się rozkład autobusowych wyjazdów z/do Niemiec.

Największa polska platforma przewozów autokarami cały czas na wirusowym froncie. 18 marca zmienił się rozkład autobusowych wyjazdów z/do Niemiec.

"Informujemy, że od 18 marca, realizować będziemy połączenia pomiędzy Polską, a Niemcami według załączonych rozkładów jazdy – informuje Sindbad.

Aktualnie rozkład Sindbada na niemieckim kierunku wygląda tak:

  • Kraków - Aachen

  • Kraków - Stuttgart

  • Kraków - Monachium

  • Olsztyn - Leer

  • Olsztyn - Stuttgart

  • Olsztyn - Aachen

W galerii zdjęć zamieszczamy skany papierowych rozkładów jazdy. Okazuje się, że w zalewie sprzecznych informacji taka właśnie wersja jest najbardziej pewna… Nauka na przyszłość.

Pozostałe kraje

Sindbad dostaje sporo zapytań dotyczących wyjazdów z/do Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii i Holandii. Tutaj sytuacja jest bardzo dynamiczna. 17 marca zarząd opolskiej platformy informował:

-"Na podstawie informacji uzyskanych od polskich służb konsularnych informujemy, że w związku z zamknięciem granic Francji wjazd na teren tego kraju będzie ograniczony. Zgodnie z decyzjami tamtejszych władz, poruszanie się wewnątrz kraju, nawet wewnątrz miast musi mieć tzw. ważne uzasadnienie. To samo dotyczy samego wjazdu do Francji. Nie powinno być problemu z wjazdem dla osób, które mają tam adres zamieszkania, pracę, męża lub żonę z obywatelstwem francuskim i tam zamieszkujący, prowadzą biznesy na terenie Francji lub inny ważny powód. O zgodzie na wjazd decydują służby graniczne, kryterium podstawowym jest obywatelstwo jednego z krajów UE. Według zapewnień polskich służb konsularnych, ruch tranzytowy do/z Wielkiej Brytanii, również powinien odbywać się bez problemów. W związku z powyższym informujemy, że wyjazdy naszych autokarów w dniu 18 marca z Polski i do Polski, zarówno do Francji, jak i przez terytorium tego kraju, a także do Belgii, Holandii i Wielkiej Brytanii realizujemy zgodnie z planem."Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
linie
autokar
Sindbad
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.