TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Skierniewice: MZK wybrało dostawcę systemu dynamicznej informacji pasażerskiej
InfoBus.pl - Opublikowano: 27.05.2018 15:14:54

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. informuje o rozstrzygniętym przetargu na dostawę systemu dynamicznej informacji pasażerskiej wraz z narzędziem dyspozytorskim dla floty 20 pojazdów

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. informuje o rozstrzygniętym przetargu na dostawę systemu dynamicznej informacji pasażerskiej wraz z narzędziem dyspozytorskim dla floty 20 pojazdów

Dane zamawiającego:

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o.

96-100 Skierniewice

Czerwona 7

Tel. 468 333 097

Fax. 468 333 097

E-mail sekretariat@mzkskierniewice.pl

WWW bzp.uzp.gov.pl/ZP403/Preview/cdd667e2-0744-403f-802a-5a7a5cd2b7f3

Przedmiot zamówienia:

SYSTEM DYNAMICZNEJ INFORMACJI PASAŻERSKIEJ WRAZ Z NARZĘDZIEM DYSPOZYTORSKIM DLA FLOTY 20 POJAZDÓW - DOSTAWA I MONTAŻ ELEKTRONICZNYCH TABLIC PRZYSTANKOWYCH W TECHNOLOGII LED – 6 SZTUK w ramach projektu "PRZYJAZNA KOMUNIKACJA W SKIERNIEWICACH – ZAKUP NISKOEMISYJNEGO TABORU Z INTEGRACJĄ SYSTEMÓW KOMUNIKACJI ZBIOROWEJ ORAZ MODERNIZACJA INFRASTRUKTURY TRANSPORTOWEJ"

1) Zamawiający w ramach przedmiotu zamówienia wymaga: a) dostaw i montaż 6 szt. jednostronnych elektronicznych fabrycznie nowych tablic informacyjnych wraz z urządzeniami do komunikacji z serwerem, b) dostaw i montaż fabrycznie nowych urządzeń lokalizujących pojazdy wraz z urządzeniami do komunikacji z serwerem – 20 kompletów, c) dostawy aplikacji mobilnej dla kierowców, działającej w systemie operacyjnym Android, umożliwiającej śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym, d) dostawy i instalacji oprogramowania użytkowego dla systemu wraz z licencjami, e) dostaw wszystkich niezbędnych urządzeń wchodzących w skład systemu, f) montażu wszystkich urządzeń, ich konfiguracji, wdrożenia i uruchomienia systemu, g) wdrożenia systemu planowania podróży.

2) Dostarczone urządzenia muszą w najwyższym możliwym stopniu zapewnić sprawne zarządzanie systemem dynamicznej informacji pasażerskiej poprzez zapewnienie odpowiedniej łączności pomiędzy narzędziem dyspozytorskim, autobusami, tablicami informacyjnymi, a społeczeństwem. Procesy i operacje muszą odbywać się w sposób płynny i automatyczny. Wszystkie urządzenia w systemie muszą pracować z jednego wzorca czasu.

3) Zamawiający wymaga, aby docelowo obsługa systemu w każdym zakresie była w pełni realizowana samodzielnie przez Zamawiającego bez konieczności pośrednictwa wykonawcy lub podmiotów/osób trzecich.

4) Przekazanie Zamawiającemu wszelkich danych i informacji oraz dokumentacji dotyczących aplikacji, pozwalających Zamawiającemu na rozszerzenie systemu o kolejne tablice informacji pasażerskiej.

5) Przeprowadzenie instruktażu pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi systemu.

6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SIWZ.

Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma:

Nazwa wykonawcy: OPERIBUS Spółka z o.o.

Adres pocztowy: ul.ŻUKOWA 6A

Kod pocztowy: 43-600

Miejscowość: Jaworzno

Kraj/woj.: śląskie

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wyniki
system informacji pasażerskiej
Miejski Zakład Komunikacji
MZK
Skierniewice
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.