TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Śląskie: Wypadek autobusu z żołnierzami
NASZEMIASTO.PL - Opublikowano: 02.01.2018 13:58:23

21 grudnia w miejscowości Świętoszowice w gminie Zbrosławice doszło do wypadku autobusu wiozącego 30 żołnierzy do jednostki w Bytomiu.

Jak informuje portal Naszemiasto.pl - 21 grudnia w miejscowości Świętoszowice w gminie Zbrosławice doszło do wypadku autobusu wiozącego 30 żołnierzy do jednostki w Bytomiu. Pojazd wpadł przy hamowaniu w poślizg i uderzył w drzewo. Sześć osób trafiło do szpitala.

Do wypadku doszło niecałą godzinę temu, około godz. 15 na ul. Dolnej. Kierowca autobusu wiozącego 30 żołnierzy wracających do jednostki wojskowej w Bytomiu chcąc uniknąć zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem, ostro zahamował. - Kierowca stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w przydrożne drzewo - relacjonuje mł. asp. Damian Ciecierki, rzecznik prasowy tarnogórskiej olicji.

W wyniku wypadku do szpitala trafiło sześciu żołnierzy. Z przekazanych nam informacji wynika, że jeden z nich był w bardzo poważnym stanie. Droga cały czas jest zablokowana. Nie wiadomo kiedy zakończą się czynności wykonywane przez tarnogórską policję.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
Śląskie

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.