TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Śląskie: Wypadek autobusu z żołnierzami
NASZEMIASTO.PL - Opublikowano: 02.01.2018 13:58:23

21 grudnia w miejscowości Świętoszowice w gminie Zbrosławice doszło do wypadku autobusu wiozącego 30 żołnierzy do jednostki w Bytomiu.

Jak informuje portal Naszemiasto.pl - 21 grudnia w miejscowości Świętoszowice w gminie Zbrosławice doszło do wypadku autobusu wiozącego 30 żołnierzy do jednostki w Bytomiu. Pojazd wpadł przy hamowaniu w poślizg i uderzył w drzewo. Sześć osób trafiło do szpitala.

Do wypadku doszło niecałą godzinę temu, około godz. 15 na ul. Dolnej. Kierowca autobusu wiozącego 30 żołnierzy wracających do jednostki wojskowej w Bytomiu chcąc uniknąć zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem, ostro zahamował. - Kierowca stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w przydrożne drzewo - relacjonuje mł. asp. Damian Ciecierki, rzecznik prasowy tarnogórskiej olicji.

W wyniku wypadku do szpitala trafiło sześciu żołnierzy. Z przekazanych nam informacji wynika, że jeden z nich był w bardzo poważnym stanie. Droga cały czas jest zablokowana. Nie wiadomo kiedy zakończą się czynności wykonywane przez tarnogórską policję.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Śląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.