TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Słubice z jedną ofertą na obsługę linii. Transhand
InfoBus.pl - Opublikowano: 17.05.2017 13:29:28
Słubice z jedną ofertą na obsługę linii. Transhand

15 maja Gmina Słubice otworzyła oferty - a w zasadzie to tylko jedną ofertę - w przetargu obsługę linii komunikacji miejskiej przez okres 7. miesięcy 2017 r. w liczbie 42 tyś. wzkm.

15 maja 2017 r. Gmina Słubice otworzyła oferty - a w zasadzie to tylko jedną ofertę - w przetargu obsługę linii komunikacji miejskiej przez okres 7. miesięcy 2017 r. – od 1.06 do 31.12.2017 r. – w liczbie 42 tyś. wzkm (+/- 10%). Usługa ma być świadczona na wszystkich trasach (o numerach od 1 do 7), w granicach administracyjnych gminy Słubice.

Jedyną ofertę złożyła firma Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe Transhand ze Słubic, która zaproponowała cenę 3,85 PLN za 1 wzkm, co daje łączną cenę netto za cały kontrakt na poziomie 161 700 PLN netto. Oferta obejmuje przynajmniej jeden niskopodłogowy autobus miejski, spełniający normę Euro 4.

Zaproponowana przez przewoźnika cena przekracza sumę (113 400 PLN netto) przeznaczoną przez zamawiającego na sfinansowanie zamówienia. Gmina nie ma jednak czasu na kolejny przetarg i najprawdopodobniej dołoży brakującą sumę i podpisze umowę z Transhand, która to firma świadczy usługi miejskiej komunikacji w Słubicach od 2013 r. 

Także wybór najkorzystniejszej oferty wydaje się być czystą formalności. Warto jednak przypomnieć, że Słubice zastosowały następujące kryteria wyboru najkorzystniejszej oferty:

  • Cena oferty – 60%

  • Kryterium środowiskowe – 40% i tutaj jednym ocenianym elementem była norma emisji spalin autobusów, zgodnie ze wzorem: Euro 6 – 40 pkt., Euro 5 – 30 pkt, Euro 4 – 20 pkt. i Euro 3 – 10%. Pojazdy z Euro 2 i niżej nie kwalifikowały się do tego zamówienia.

Transhand

Przedsiębiorstwo Transportowo – Handlowe "Transhand" Sp. z o.o. powstało w 1990 roku. Jest jedną z wiodących firm w zakresie przewozu towarów na terenie województwa lubuskiego. Spółka świadczy też kompleksowe usługi logistyczno-magazynowe. Firma obok towarów przewozi także pasażerów i wykonuje przewozy turystyczne na terenie całej Europy oraz miejskie – na terenie Słubic (od 2013 r.) Transhand posiada nowoczesne zaplecze techniczno-handlowe, gdzie prowadzimy specjalistyczne usługi z zakresu obsługi technicznej samochodów ciężarowych i autobusów, co można zobaczyć na poniższym filmie:Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
UG Słubice
Transhand
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.