TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Słupno: Gmina zleci świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
InfoBus.pl - Opublikowano: 01.07.2019 02:24:58

Gmina Słupno informuje o ogłoszonym przetargu na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego

Gmina Słupno informuje o ogłoszonym przetargu na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego

Dane zamawiającego:

Gmina Słupno

09-472 Słupno

ul. Miszewska

Tel. 024 2679560, 2679584

Fax. 242 612 977

E-mail ug@slupno.eu

WWW www.ugslupno.bip.org.pl

Przedmiot zamówienia:

Świadczenie usługi użyteczności publicznej w zakresie publicznego transportu zbiorowego w gminnych przewozach pasażerskich w transporcie drogowym w Gminie Słupno

Organizatorem usługi jest Gmina Słupno (Zamawiający), wykonawca wyłoniony w niniejszym postępowaniu staje się po zawarciu umowy Operatorem w rozumieniu przepisów Ustawy o Publicznym Transporcie Zbiorowym z dnia 16 grudnia 2010.

Wykonawca zobowiązuje się wykonywać usługi przewozowe zgodnie z wyznaczonymi liniami komunikacyjnymi i rozkładem jazdy, przy zachowaniu przepisów prawa o ruchu drogowym (Dz. U. z 2012r. poz.1137 ze zm.), prawa przewozowego (Dz. U. z 2015r. poz. 915), rozporządzenia w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2015r. poz. 305 ze zm.) a także innych przepisów prawa dotyczących operatorów i przewoźników. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia, do których zalicza zapewnienie kierowców autobusów, dyspozytorów, osób zarządzających transportem oraz samych autobusów.

Zakres rzeczowy powierzonej usługi użyteczności publicznej transportu zbiorowego w zakresie przewozów pasażerskich obejmuje w okresie umowy pracę przewozową w rozmiarze maksymalnym 214.142 km, w tym 111.647 km realizowane na liniach S1,S3,S5 oraz 102.495 km realizowane na linii S-2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, charakterystyki tras, schematy linii komunikacyjnych, rozkłady jazdy, wykazy przystanków zostały zawarte w SIWZ.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 2 lipiec 2019 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
publiczny transport zbiorowy
Gmina
Słupno
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.