TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Solaris ma nowego wiceprezesa zarządu
InfoBus.pl - Opublikowano: 24.05.2019 15:30:51
Solaris ma nowego wiceprezesa zarządu

Z początkiem maja bieżącego roku nowym wiceprezesem zarządu firmy Solaris odpowiedzialnym za Sprzedaż, Marketing i After Sales został Petros Spinaris.

Z początkiem maja bieżącego roku nowym Wiceprezesem Zarządu firmy Solaris odpowiedzialnym za Sprzedaż, Marketing i After Sales został Petros Spinaris.

Petros Spinaris związany jest z Solarisem od 2009 roku. Zajmował w tym czasie różne stanowiska w obszarze sprzedaży i obsługi posprzedażowej.

Petros Spinaris ma bogate doświadczenie zawodowe, w szczególności w branży motoryzacyjnej. W 2009 roku rozpoczął pracę w firmie Solaris Bus & Coach S.A. Początkowo zarządzał spółką córką w Grecji, następnie zaś był odpowiedzialny za obszar sprzedaży oraz obsługi posprzedażowej w centrali firmy w Polsce. Wcześniej pracował na różnych stanowiskach menedżerskich w europejskich koncernach przemysłu motoryzacyjnego, w tym w branży autobusowej.

– Solaris silnie rozwijał się w ostatnich latach, a nasze ambicje zakładają jeszcze szybszy wzrost sprzedaży i udziałów w rynku. To oczywiste wyzwania dla działów sprzedaży i obsługi posprzedażowej. Doświadczenie i wiedza Petrosa Spinarisa są dla nas ogromnym wsparciem – mówi Javier Calleja, Prezes Zarządu Solaris Bus & Coach S.A.

Petros Spinaris ukończył studia na Uniwersytecie Westminsterskim w Londynie i uzyskał tytuł Magistra Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw.




Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
personalia
Solaris
 • Jakub Nosarzewski – 24.05.2019

  ... Na samym początku i tak wszystko było niemieckie... 😁... Ktoś tam, coś tam wykupił od Niemców i powstał Solaris. Szkoda, że rodzimy Ursus tak słabo dycha,ale tak to jest jak ktoś jest zachlanny i rozkrada, bądź wyprzedaje żeby szybciej zarobić...

 • Andrzej Hofman – 24.05.2019

  Nazwisko prawie jak sama marka. 😁

 • Mariusz Walter – 24.05.2019

  Dzieciaki kucharczyk i zlotowski z czego rechoczą?

 • Damian Damiano – 24.05.2019

  To już nie Polska 🇵🇱 firma, mam to w dupie kto jest prezesiną.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.