TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Solidna Firma i Gazela Biznesu, czyli Drabpol z nagrodami
- Opublikowano: 15.03.2019 09:00:09
Solidna Firma i Gazela Biznesu, czyli Drabpol z nagrodami

Częstochowski Drabpol odnotował w 2018 r. ponad 160%-wy wzrost przychodów w porównaniu do roku 2017. I otrzymał m.in. za to osiągnięcie tytuł "Gazela Biznesu".

Częstochowski Drabpol - jeden z wiodących dostawców komponentów do autobusowej branży - otrzymał w ostatnim czasie dwie prestiżowe nagrody: "Gazelę Biznesu" oraz tytuł "Solidnej Firmy".

Solidna Firma

Już po raz piąty firma Drabpol znalazła się w gronie tegorocznych laureatów Programu Gospodarczo- Konsumenckiego Solidna Firma. Pięciokrotny tytuł "Solidnej Firmy" zaowocował przyznaniem DRABPOL-owi Złotego Certyfikatu.

Tytuł "Solidnej firmy 2018" Drabpol otrzymał za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta.

Sam program " Solidna Firma" jest system oceny i weryfikacji przedsiębiorstw przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych. Rozpoczyna się od dobrowolnego poddania się przez przedsiębiorców zewnętrznej uproszczonej analizie finansowej, a kończy uzyskaniem prestiżowego tytułu ‚Solidnej Firmy'. Podstawowym warunkiem uczestnictwa firmy w programie są terminowe rozliczenia z kontrahentami i pracownikami; terminowe regulowanie płatności z tytułu podatków, ceł, należności wobec ZUS, opłat leasingowych i należności kredytowych ;brak wyroków zasądzających w sprawach o nieuregulowane należności; przestrzeganie prawa pracy, praw konsumenta, zasad BHP oraz terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań reklamacyjnych.

Gazela Biznesu

Też już po raz kolejny firma Drabpol znalazła się w gronie laureatów ogólnopolskiego rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw . Tym samym otrzymała tytuł Gazeli Biznesu . To najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw , mające na cele promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

W Polsce ranking sporządza " Puls Biznesu" wraz z jedną z największych polskich wywiadowni gospodarczych Coface Polska.

W każdej edycji rankingu badane są wyniki firm za pełne trzy, poprzedzające lata . W edycji 2018 przeanalizowane zostały wyniki za lata 2015-2016-2017. O tytuł Gazeli Biznesu 2018 mogły ubiegać się firmy, które spełniły zakładane kryteria- podczas minionych trzech lat zanotowały stały wzrost przychodów ze sprzedaży i ani razu nie odnotowały straty. O zakwalifikowaniu się do rankingu decyduje także przejrzystość działania, przejawiającą się publikowaniem własnych wyników finansowych. Firmy otrzymujące tytuł "Gazeli Biznesu" muszą cechować się jeszcze nieskazitelną reputacją oraz uczciwością wobec kontrahentów, pracowników ,a także skarbu państwa.

Drabpol, otrzymując tytuł "Gazela Biznesu", odnotował w 2018 r. ponad 160%-wy wzrost przychodów w porównaniu do roku 2017.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
nagroda
Drabpol
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.