TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Sosnowiec: Autobus uderzył w słup
- Opublikowano: 16.03.2017 16:01:35

14 marca, w Sosnowcu, na ul. Będzińskiej miał miejsce groźnie wyglądający wypadek. Autobus należący do prywatnej firmy przewozowej uderzył w słup.

Jak informuje portal naszemiasto.pl - 14 marca, w Sosnowcu, na ul. Będzińskiej miał miejsce groźnie wyglądający wypadek. Autobus należący do prywatnej firmy przewozowej uderzył w słup.

- Zdarzenie miało miejsce na ul. Będzińskiej. Prywatny autobus nagle zjechał z drogi i uderzył w przydrożny słup. Kierowca najprawdopodobniej zasnął za kierownicą. Był trzeźwy - przekazała st. asp. Sonia Kepper, rzecznik policji w Sosnowcu.

Na szczęście nikt nie ucierpiał. W momencie zdarzenia w autobusie był jedynie kierowca.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
Sosnowiec

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.