TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Sosnowiec: Autobus uderzył w słup
- Opublikowano: 16.03.2017 16:01:35

14 marca, w Sosnowcu, na ul. Będzińskiej miał miejsce groźnie wyglądający wypadek. Autobus należący do prywatnej firmy przewozowej uderzył w słup.

Jak informuje portal naszemiasto.pl - 14 marca, w Sosnowcu, na ul. Będzińskiej miał miejsce groźnie wyglądający wypadek. Autobus należący do prywatnej firmy przewozowej uderzył w słup.

- Zdarzenie miało miejsce na ul. Będzińskiej. Prywatny autobus nagle zjechał z drogi i uderzył w przydrożny słup. Kierowca najprawdopodobniej zasnął za kierownicą. Był trzeźwy - przekazała st. asp. Sonia Kepper, rzecznik policji w Sosnowcu.

Na szczęście nikt nie ucierpiał. W momencie zdarzenia w autobusie był jedynie kierowca.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Sosnowiec
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.