TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Sosnowiec: Zderzenie na 6 aut plus autobus
DZIENNIK ZACHODNI - Opublikowano: 01.02.2019 18:03:56

29 stycznia, w Sosnowcu, na alei Zagłębia Dąbrowskiego miało miejsce zderzenie autobusu i sześciu innych pojazdów.

Jak informuje Dziennik Zachodni - do zdarzenia drogowego z udziałem autobusu turystycznego i sześciu innych pojazdów doszło w poniedziałek 28 stycznia 2019 na trasie DK94 w kierunku Katowic, na wysokości Elektrociepłowni Będzin, na pasie od strony Dąbrowy Górniczej.

Biorący udział w wypadku autobus jechał z pasażerami. Jeden z pasażerów został odwieziony do szpitala. Służby ratunkowe działają na miejscu. Występują duże utrudnienia w ruchu.


fot. Dziennik Zachodni

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Śląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.