TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Sposobem w wirusa: Parkuj i ozonuj. Patent z Rybnika
InfoBus.pl - Opublikowano: 03.09.2020 17:00:54
Sposobem w wirusa: Parkuj i ozonuj. Patent z Rybnika

Od soboty, 29 sierpnia, klienci dwóch miejskich parkingów w Rybniku będą mogli skorzystać z samoobsługowych ozonatorów, pozwalających na szybkie odkażanie samochodu.

Od 29 sierpnia klienci dwóch miejskich parkingów będą mogli skorzystać z samoobsługowych ozonatorów, pozwalających na szybkie odkażanie samochodu.

Może to jest dobry pomysł na podobne instalacje na autobusowych dworcach?

Złotówka za 30 sekund

Urządzenia zamontowane zostaną na razie na dwóch miejskich parkingach – przy ul. 3 Maja i Kotucza (po jednym w każdej lokalizacji).

-"Wychodząc naprzeciw wyzwaniom, jakie niesie z sobą pandemia, stworzyliśmy i opatentowaliśmy ogólnodostępne samoobsługowe urządzenie do ozonowania samochodów, które pomaga zwalczać bakterie i wirusy – wyjaśnia Robert Grzybek z firmy O-Zonic Sp. z o.o.

Urządzenie wykorzystuje bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze i dezynfekujące właściwości ozonu. Dzięki zwiększonej mocy skutecznie zabija mikroorganizmy, grzyby oraz pleśnie z powietrza pojazdów. Jest łatwe w obsłudze – szczegółowe informacje o tym, jak skorzystać z ozonatora znajdą się na urządzeniu -

Koszt usługi to 1zł za 30 sekund pracy, przy czym rekomendowany czas ozonowania dla średniej wielkości pojazdu to 10 minut (koszt: 20 zł).

Urządzenia działają tylko na bilon, lecz w najbliższym czasie zostaną wyposażone w terminale do płatności kartą.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
bezpieczeństwo
dworzec