TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Sposobem w wirusa: Wielkopolska po stronie dezynfektorów
InfoBus.pl - Opublikowano: 24.10.2020 09:00:24
Sposobem w wirusa: Wielkopolska po stronie dezynfektorów

Wielkopolska uzbraja pojazdy komunikacji miejskiej w urządzenia do dezynfekcji rąk firmy Pixel.

Kolejne wielkopolskie miasta dbają o swoich pasażerów.

Luboń, Swarzędz, Inowrocław a już niebawem Gniezno, to miasta, które w ostatnich dniach zdecydowały się na dezynfektory montowane do pojazdów. Wszystkie urządzenia pochodzą od firmy Pixel..

Biorąc pod uwagę wcześniejszy zakup Poznania, tj. 1000 dezynfektorów, śmiało można powiedzieć, że województwo wielkopolskie robi co może, aby utrzymać bezpieczeństwo w pojazdach komunikacji miejskiej.

Urządzenie dla transportu

Dlaczego wielkopolscy przewoźnicy wybierają rozwiązanie Pixela?

-"Dezynfektor produkowany jest w naszej firmie. Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy elektronikę i mechanikę urządzenia, otaczamy produkt opieką serwisową zapewniając bardzo szybki czas reakcji na zgłoszenie. Zakup w naszej firmie to gwarancja jakości. Nasze urządzenie do pojazdów spełnia wymagania jakie stawia przed nim rynek transportu publicznego – jest wandaloodporne, zapewnia komfort użytkowania i zwiększa poczucie bezpieczeństwa w pojeździe. Na tym wszystkim zależało nam gdy zaczynaliśmy pracę nad urządzeniem. Dziś możemy powiedzieć, że się udało. Zachęcam kolejna miasta do wyboru naszego rozwiązania. - mówi Michał Cyrankowski, wiceprezes Pixel Sp. z o.o.

Bydgoski Pixel włączając się do walki z pandemią, zapewnia jednocześnie swoich klientów, że oddaje im produkt najwyższej jakości. Dezynfektor posiada świadectwo homologacji E20 poświadczający zgodność z regulaminem EKG ONZ nr 10.06, o dopuszczeniu urządzenia do montażu w pojazdach kat. M1 , M2, M3 z instalacją elektryczną 24V.

Oznacza to, że produkt jest jednocześnie dopuszczony do użytku w pojazdach mechanicznych we wszystkich krajach, które przyjęły porozumienie z Europejskiej Komisji Gospodarczej Organizacji Narodów Zjednoczonych.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
bezpieczeństwo
pasażer
Pixel