TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Starogard Gdański zaprasza "za kółko" nowych Autosanów
INFOBUS.PL - Opublikowano: 10.10.2018 16:00:34
MZK Starogard Gdański zaprasza na Dzień Komunikacji Miejskiej

W sobotę, 13 października MZK w Starogardzie Gdańskim zaprasza wszystkich na Dzień Komunikacji Miejskiej. Wśród przewidzianych atrakcji będzie m.in. można usiąść za kierownicą najnowszych Autosanów SanCity 10LF.

W sobotę, 13 października Miejski Zakład Komunikacji w Starogardzie Gdańskim zaprasza wszystkich na Dzień Komunikacji Miejskiej. Wśród przewidzianych atrakcji będzie m.in. można usiąść za kierownicą najnowszych Autosanów SanCity 10LF.

Prócz pokazu i przejażdżek nowymi "bocianami" MZK- pisaliśmy już o nich tutaj- przewidziało także inne atrakcje dla zwiedzających. Będzie więc także można przejechać przez myjnię i zobaczyć jak wygląda obsługa techniczna autobusów przewoźnika. Przewidziano też wiele zabaw, konkursów z nagrodami i warsztaty cyrkowe dla najmłodszych. Impreza, która jest zaplanowana na najbliższą sobotę odbędzie się w godz. 10.30 - 14.30.

W programie przygotowano specjalne atrakcje dla dzieci: animacje, poczęstunek. pokazy i warsztaty cyrkowe, kreatywne zabawy i konkurs plastyczny z nagrodami dla każdego! Swoje umiejętności zaprezentują też szczudlarze.

Dodatkowo Każdy uczestnik otrzyma mapą sieci komunikacyjnej miasta wraz z rozkładami jazdy.

Po obejrzeniu zajezdni będzie można pojechać bezpłatnym autobusem na dworzec PKP, przyjrzeć się z bliska nowemu węzłowi integracyjnemu i ocenić jego funkcjonalność oraz urokliwość odrestaurowanego budynku dworca.

Dojazd do bazy MZK i węzła zapewnią bezpłatne autobusy okolicznościowej linii 100. Autobusy przyjeżdżają w cyklu godzinnym – od 10:17 do 13:17. Organizator zapewnia cztery tury przywozu mieszkańców do bazy MZK.


Taken from naszekociewie.pl
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MZK Starogard Gdański
Autosan
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.