TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Starogard: Rozbity autobus
KONTAKT TVN24.PL - Opublikowano: 28.11.2017 17:49:55

28 listopada trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia autobusu z samochodem osobowym w Starogardzie Gdańskim (Pomorskie).

28 listopada trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia autobusu z samochodem osobowym w Starogardzie Gdańskim (Pomorskie). Jak poinformowała straż pożarna, zakleszczony w pojeździe był kierowca auta. Pierwszą informację i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

- Na drodze Owidzkiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem - powiedziała nam kpt. Karina Stankowska, rzecznik prasowy KP Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim.

Policjantka podała, że ranne zostały dwie osoby jadące samochodem osobowym oraz pasażerka autobusu. Wszyscy trafili do szpitala. Kierowca osobowego opla był zakleszczony w pojeździe. Strażakom udało się go uwolnić. Pasażer samodzielnie opuścił pojazd.

- Kierowca autobusu był trzeźwy. Po badaniach krwi w szpitalu potwierdzi się, czy kierowca samochodu osobowego również był trzeźwy - powiedział asp. sztab. Marcin Kunka z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

Policja ustala okoliczności zdarzenia.WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
Starogard

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.