TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Starogard: Rozbity autobus
KONTAKT TVN24.PL - Opublikowano: 28.11.2017 17:49:55

28 listopada trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia autobusu z samochodem osobowym w Starogardzie Gdańskim (Pomorskie).

28 listopada trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia autobusu z samochodem osobowym w Starogardzie Gdańskim (Pomorskie). Jak poinformowała straż pożarna, zakleszczony w pojeździe był kierowca auta. Pierwszą informację i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

- Na drodze Owidzkiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem - powiedziała nam kpt. Karina Stankowska, rzecznik prasowy KP Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim.

Policjantka podała, że ranne zostały dwie osoby jadące samochodem osobowym oraz pasażerka autobusu. Wszyscy trafili do szpitala. Kierowca osobowego opla był zakleszczony w pojeździe. Strażakom udało się go uwolnić. Pasażer samodzielnie opuścił pojazd.

- Kierowca autobusu był trzeźwy. Po badaniach krwi w szpitalu potwierdzi się, czy kierowca samochodu osobowego również był trzeźwy - powiedział asp. sztab. Marcin Kunka z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

Policja ustala okoliczności zdarzenia.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Starogard
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.