TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Strzelce Opolskie: PKS kupi 15 autobusów międzymiastowych
InfoBus.pl - Opublikowano: 25.03.2018 13:17:04

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Strzelcach Opolskich Spółka Akcyjna informuje o ogłoszonym przetargu na dostawę 15 fabrycznie nowych autobusów międzymiastowych liniowych klasy II

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Strzelcach Opolskich Spółka Akcyjna informuje o ogłoszonym przetargu na dostawę 15 fabrycznie nowych autobusów międzymiastowych liniowych klasy II

Dane zamawiającego:

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Strzelcach Opolskich Spółka Akcyjna

47-100 Strzelce Opolskie

ul. 1 Maja 59

Tel. 77 4613281 do 84

E-mail pks@pks.strzelceop.pl

WWW www.bip.pks.strzelceop.pl

Przedmiot zamówienia:

Zakup taboru autobusowego w ramach projektu "Poprawa jakości powietrza w Subregionie Kędzierzyńsko-Strzeleckim - Etap II"

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 15 fabrycznie nowych autobusów międzymiastowych liniowych klasy II , spełniających wymagania techniczne określone w Specyfikacji Technicznej dla danej klasy, w tym normę EURO 6 - podzielonych na 3 części w następujących klasach i ilościach :

1. Część zamówienia nr 1

2 autobusy klasy MINI - 19 miejsc siedzących i miejsca stojące,

2. Część zamówienia nr 2

11 autobusów klasy MIDI – minimum 33 miejsca siedzące plus 20 miejsc stojących w tym 5 autobusów z częściowo niską podłogą. Z dodatkowym wyposażeniem w związku z udzielaną autoryzacją, niezbędnym oprogramowaniem, dokumentacją oraz przeprowadzenie szkoleń na warunkach określonych w Specyfikacji Technicznej – stanowiącej załącznik nr 2 do SIWZ.

3. Część zamówienia nr 3

2 autobusy klasy MAXI – minimum 56 miejsc siedzących plus 20 miejsc stojących.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 18 kwiecień 2018 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
tabor
autobusy międzymiastowe
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej
PKS
Strzelce Opolskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.