TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Świętokrzyskie: Zderzenie z udziałem szkolnego busa
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 06.11.2019 11:47:53

5 listopada miało miejsce zderzenie z udziałem busa rozwożącego dzieci ze szkoły, pięć osób rannych.

5 listopada miało miejsce zderzenie z udziałem busa rozwożącego dzieci ze szkoły, pięć osób rannych.

Do zderzenia samochodu osobowego z busem rozwożącym dzieci ze szkoły doszło we wtorek po południu w miejscowości Sztombergi (Świętokrzyskie). Pięć osób, w tym dwoje uczniów, zostało odwiezionych do szpitala.

Wypadek wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 757 w miejscowości Sztombergi w powiecie staszowskim. "Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi w terenie zabudowanym podczas padającego deszczu. Kierujący pojazdem osobowym volkswagen 71-latek z nieustalonych na razie przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z volkswagenem sprinterem, który rozwoził dzieci ze szkoły" – powiedziała PAP sierż. szt. Joanna Szczepaniak z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie.

W busie oprócz 61-letniego kierowcy przybywali 46-letnia opiekunka oraz dwoje uczniów: 15-letnia dziewczyna i 18-letni chłopak.

"15-latka została zabrana do szpitala w Kielcach, a pozostałe cztery osoby trafiły do szpitala w Staszowie, w stanie nie zagrażającym życiu" – dodała Szczepaniak. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
gimbus
Świętokrzyskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.