TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Świętuj BLACK FRIDAY z Modlinbus
InfoBus.pl - Opublikowano: 21.11.2018 12:00:34
Świętuj BLACK FRIDAY z Modlinbus

Kod rabatowy na autobusy Modlinbus oraz OKbus jest ważny do 25.11.2018, do godziny 23:59 na rezerwacje w taryfie standard.

Kod rabatowy na autobusy Modlinbus oraz OKbus - MODLINBLACK25 - jest ważny do 25.11.2018, do godziny 23:59 na rezerwacje w taryfie standard.

Rabat obowiązuje na przejazdy Modlinbus oraz OKbus do 25 GRUDNIA 2018 na trasy: Lotnisko Modlin <> Warszawa <> Lotnisko Chopina <> Łódź w obu kierunkach z wyłączeniem tras łączonych.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Modlibus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.