TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Szalona Środa 29 lipca w LOT
InfoAir.pl - Opublikowano: 29.07.2020 14:19:52
Szalona Środa 29 lipca w LOT

Loty Pragi, Stuttgartu, Dusseldorfu i Sri Lankę! Loty od 299 PLN w obie strony.

Loty Pragi, Stuttgartu, Dusseldorfu i Sri Lankę! Loty od 299 PLN w obie strony.

Użyj kodu promocyjnego CRAZY20 i ciesz się dodatkowymi zniżkami na wszystkie kierunki.

W ofercie znajdziesz również promocję na loty do Frankfurtu – już od 399 PLN w obie strony. Spiesz się - oferta ważna tylko do północy.

Loty do Pragi Praga już od 299 PLN w obie strony

Wybierz się w podróż do malowniczej Pragi. Wędrując brukowanymi uliczkami można natknąć się na starożytne kapliczki, a także gotyckie i barokowe katedry. Uroku dodają praskie galerie, w których znajdują się kolekcje dzieł sztuki z różnych epok, oraz rozsiane po mieście rzeźby.

Loty do Dusseldorfu Dusseldorf już od 339 PLN w obie strony

Zaplanuj podróż do Dusseldorfu i odwiedź wspaniałe zabytki i urokliwe parki tego miasta. Świetnym miejscem na spacery i pikniki jest promenada nad Renem, chętnie odwiedzana zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Wizyta na Carlsplatz Markt to idealny sposób, aby poznać lokalne jedzenie i spróbować tradycyjnych niemieckich przysmaków.

Loty do Stuttgartu Stuttgart już od 339 PLN w obie strony

Domeną Stuttgartu są liczne perły architektury i motoryzacji. Oryginalnym przykładem zabudowy jest Kunstmuseum, goszczące prace licznych artystów. Amatorzy samochodów mogą natomiast udać się do muzeów marek Mercedes Benz i Porsche, gdzie zapoznają się z historią legendarnych aut.

Loty do Frankfurtu Frankfurt już od 399 PLN w obie strony

Frankfurt znany jest jako biznesowa i finansowa stolica Niemiec, a także jako miasto futurystycznej architektury. Warto odwiedzić dom najważniejszego niemieckiego pisarza Johanna Wolfganga von Goethe'ego i udać się na spacer malowniczą promenadą wzdłuż rzeki Men.

Loty do Kolombo Kolombo już od 2049 PLN w obie strony i z bagażem

Sri Lanka to dalekowschodnia wyspa słynąca z egzotycznych przypraw, słodkich owoców i plantacji herbaty. Planując cejlońską podróż nie sposób pominąć Kolombo, miasta pełnego kolonialnych budynków, pięknych buddyjskich, islamskich i katolickich świątyń, drapaczy chmur oraz wspaniałych plaż.

Podniebne zakupy online

Zrób zakupy on-line w sklepie LOT do 72 h przed wylotem i odbierz je na pokładzie samolotu.

Możesz wybrać spośród kilku różnych kategorii produktów: perfumy, kosmetyki, zegarki, akcesoria.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
LOT