TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Szczecin: Areszt dla podejrzanego pasażera
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 05.06.2019 10:40:48

Areszt dla mężczyzny, który miał w szczecińskim autobusie dotykać miejsc intymnych małoletniej.

Trzymiesięczny areszt zastosował szczeciński sąd wobec mężczyzny podejrzanego o dotykanie miejsc intymnych małoletniej dziewczyny w autobusie komunikacji miejskiej. Podejrzanemu grozi od 2 do 12 lat więzienia.

Mężczyzna jest podejrzany m.in. o to, że w czwartek w szczecińskim autobusie komunikacji miejskiej "doprowadził małoletnią poniżej lat 15 do poddania się innej czynności seksualnej polegającej na dotykaniu miejsc intymnych pokrzywdzonej" - poinformowała we wtorek Prokuratura Okręgowa w Szczecinie.

"Z dotychczasowych ustaleń wynika, że podejrzany w dniu 30 maja 2019 r. jechał autobusem komunikacji miejskiej. W pewnym momencie zaczął on dotykać m.in. po udzie jadącą tym autobusem małoletnią pokrzywdzoną, mającą mniej niż 15 lat. W ten sposób doprowadził ją do poddania się innej czynności seksualnej w rozumieniu przepisu art. 200 par. 1 kk" - podała prokuratura.

Według śledczych, także 12 kwietnia ten mężczyzna miał się dopuścić się "podobnego czynu" wobec dziewczyny także nie mającej jeszcze 15 lat. "Z tego względu usłyszał on zarzut dotyczący również i tego czynu" - podano.

Sąd Rejonowy Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie na wniosek prokuratury zdecydował o aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące. Grozi mu od 2 do 12 lat więzienia.(PAP)
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Szczecin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.